utorok, 4. apríla 2017

5 NEW SINGLE BRUSHES


ZOEVA SORTIMENT SA ROZRÁSTOL O ĎALŠÍCH 5 ŠTETCOV

 
S našími novinkami sme rozšírili portfólio vizážistických pomôcok na viac ako 67 jednotlivých štetcov. Tradične ručne spracované, vysokokvalitné štetce s rúčkami z pravého dreva, 6-timi vrstvami laku a luxusným mosadzným kovaním, s použitím jemných syntetických vlákien, sú štetce ZOEVA nenahraditeľnou súčasťou základnej výbavy líčiaceho stolíka a perfektným spojením dizajnu a funkcionality. 

Štetec  113 Fluid Arc
Štetec 113 Fluid Arc je jedinečný svojím inovatívnym, klenutým tvarom s príjemnými mäkučkými syntetickými vláknami. Špeciálne zakrivený tvar štetín sa dokonale prispôsobí vašej pleti. Je to ideálny štetec na tvarovanie a kontúrovanie obrysov  tváre, vhodný na všetky tekuté a krémové produkty. Nanášaním produktov s týmto štetcom docielite profesionálny hladký a rovnomerný efekt.

Štetec 135 Petit Face Definer
Štetec 135 Petit Face  je jemnučký syntetický štetec s  praktickým špicatým tvarom pre jednoduchú manipuláciu. Výborne pracuje s tekutými, krémovými i práškovými produktami. Je skvelým pomocníkom na blending korektoru a make-upu ale taktiež skvele poslúži na nanesenie fixačného púdru pod oči. Náš tip: štetec je vhodný aj na aplikáciu našich highlighterov z rady STROBE GEL.

Štetec 117 Petit Defined Buffer
Štetec 117 Petit Defined Buffer je skvelý pomocník na precízne kontúrovanie i nanášanie korektoru. Jeho tvar je vhodný najmä na presné nanášanie a blendovanie kontúr v oblasti nosa a bezchybné zapracovanie concealeru v okolí očí. Jemné, no za to pevné syntetické vlákna zaručujú pohodlnú aplikáciu s krásnym hladkým efektom na pleti.

Štetec 137 Petit Fan
Štetec 137 Petit Fan je rovnako ako jeho väčšie dvojča (129 Luxe Fan) stelesnením viacúčelového štetca. Vďaka svojmu vejárovitému tvaru a mäkkým, syntetickým vláknam je štetec vhodný pre detailnú aplikáciu highlighteru v oblasti pod  obočím, ale prekvapí aj ako SOS pomocník pri rozdelovaní zlepených rias či odstránení prebytočného množstva maskary.

Štetec 331 Precision Lip
Štetec 331 Precision Lip  je plochý, zrezaný štetec umožňujúci presnú aplikáciu rúžu ako aj precíznu aplikáciu korektora pozdĺž línie pier. Vďaka rovným, príjemným syntetickým vláknam vytvára tento  drobný štetec detailnú definíciu a výplň pier.